Ortadoğu Sondaj San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firma Adı : Ortadoğu Sondaj San. ve Tic. Ltd. Şti. Yetkili Kişi : Ortadoğu Sondaj San. ve Tic. Ltd. Şti.
İl : Ankara İlçe : Bala
Sektör : Ankara Sondaj Şirketleri Alt Sektör : Ankara Sondaj Firmaları
Telefon : 03124722104 Fax :
İnternet Sitesi : www Sosyal Medya : Facebook Google Twitter MySpace Digg Del.icio.us

Firma Adresi :

Ehlibeyt Mahallesi 5. Cadde No : 36/13 Balgat 06540

Firma Tanıtımı :

Şirketimiz 1995 yılında, Ortadoğu Sondaj San. ve Tic. Ltd. Şti. adı altında, derin karotlu sondaj yaparak madencilik sektörüne hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Şirketimiz bu doğrultuda çalışarak gerekli en modern ekipmanları kullanan tecrübeli ekibi ile Türkiye’de öncü bir firma konumuna ulaşmıştır.

Çeşitli derinlik kapasitelerine sahip sondaj makineleri, uzmanlaşmış ekibi ve kaliteli sondaj ekipmanlarıyla şirketimiz, müşterilerinin sondaj gereksinimlerini karşılamak için yeryüzü ve yeraltı karotlu, yönlü, ters devirdaim ve jeoteknik sondajlar olmak üzere her türlü sondaj hizmetlerini sunmaktadır. Ayrıca kuyularda jeofizik testleri, eğim ölçümleri, karot yönlendirmesi veya kuyu geliştirilmesi gibi her türlü mühendislik çalışmaları yapmak şirketin hizmetleri arasındadır.

2010 yılında Ortadoğu Sondaj San. ve Tic. Ltd. Şti. kendi grup şirketi olan ‘Geo Sondaj Makine İmalat Ltd. Şti.’yi kurmuştur. Geo Sondaj Makine İmalat Ltd. Şti.’nin ürettiği sondaj makine ve ekipmanları, Ortadoğu Sondaj San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından satın alınıp kendi projelerinde kullanılmaktadır.

Hedefimiz, bütün projelerimizi uluslararası standartlara uygun, yüksek kalitede, çevreye duyarlı ve ekonomik bir şekilde tamamlamaktır.

Bu hedeflere ulaşmak için belirlediğimiz stratejiler aşağıdaki gibidir:

Sondaj hizmetlerinde en kaliteli ve profesyonel servisleri sağlamak,
Çalışma verimliliğini geliştirerek projeleri daha ekonomik koşullarda tamamlamak,
Şirketin üretim alanlarını sürekli modernize etmek ve en son teknolojik ürünleri takip ederek sondaj ekipmanlarımızın kalitesini devamlı olarak geliştirmek,
İnsan kaynakları, çevre, sağlık ve iş emniyeti konularında sınıfının lideri olmak.

Bu firma sayfası 829 kişi tarafından ziyaret edildi.

Etiketler: Yerüstü wireline karotlu sondaj, Yeraltı wireline karotlu sondaj, Ters devirdaim ( RC ) sondaj, Ters devirdaim ve karotlu ( Multipurpose ) sondaj Yönlü sondaj, Çevresel – jeoteknik amaçlı sondajlar, Su kuyusu sondajları, Jeotermal ve petrol dar çaplı ( Slim hole ) sondajlar,

Ortadoğu Sondaj San. ve Tic. Ltd. Şti. firması 25 Kasım 2015 Çarşamba tarihinde Ankara Sondaj Firmaları sektörüne kayıt olmuştur.

Firma Konumu:

Sponsor

Sondaj


Sondaj, Su sondajı, Kuyu Sondajı, inşaat sondajı, Sondaj kuyusu, Su sondaj, Kuyu, Su Sondajları, Kuyu açanlar, Su kuyusu, Su sondaj kuyusu, jeolojik etüd, jeolojik etüt, Sondaj şirketleri, Sondaj Firmaları, Sontaj, istanbul Sondaj, Sondajcı, Jeofizik etüt, Su etüdü, Su arama, Su sontajı, Zemin Sondaj, Zemin Sondajı, derin sondaj, sondaj yapan şirketler, Jeolojik, Su arama, Su bulma, Jeolojik araştırma, Sıcak Su Sondajı, Termal Sondaj, Çatal çubukla su bulma, Hidrojeolojik etüt, Havalı sondaj, Kaynak Suyu Arama araştırma, Yeraltı Suyu, Kuyu Temizliği, Kuyu temizleme, kuyu açmak, Yeraltısuyu Kanunu, Zemin etüdü, Zemin etüt.
Sondaj fiyatları
Satılık sondaj
Sondaj nedir
Sondaj makinaları
Sondaj nasıl yapılır
Sondaj market
Sondaj firmaları
Satılık sondaj makinası
Jeolojik Etüt, Hidrojeolojik Etüt, Jeofizik Etüt ve Sondaj, Su Sondajı (derin kuyu sondajı), Su Sondajı, SONDAJ, Yeraltından sondaj ile su çıkartmak, Su yok denilen yerde suyu bulmak, Derin su sondaj, Sondaj ile içme suyu, Kuyu yapımı, Hava ve Köpükle sondaj, Rotary sondaj, Maden Araştırmaları, Maden Sondaj, Zemin-Su Etüdü , Kaynak Suyu ve Sıcak Su, Termal Jeotermal Araştırmalar, Jeotermal Sondaj,Zemin Sondaj-Etüt, Yerbilimleri - Jeoloji alanındaki çeşitli araştırmalar, Jeolojik Hizmetler, Su araştırma, yeraltı suyu arama araştırma, kaynak suyu araştırma hizmetleri.